| IonutMihai092 a întrebat:

De ce la unii Facebook e alb si arata asa bine, iar eu il am inca albastru si sincer hidoslaughing) E actualizat la ultima versiune dar pana si in beta daca il pun tot albastru ramane, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu il vreau inapoi albastru laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Eu imi vreau inapoi cele 72 de virgine rolling on the floor

cat despre intrebare, nu cumva ai tu chestia asta pe monitor, si de fapt tot albul din monitor (nu numai FB-ul) se vede albastru (spalacit si NASPA)?!?
ia incearca sa umblii la cablul de la monitor, sa il apesi mai bine in monitor si in calculatorwinking

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Bizon95):

Daca se refera pe telefon, asa il aveam si eu pe Android, era albastru si acum l-au facut alb dar mie nu imi place laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Aha, nu folosesc FB, insa mi-am dat cu presupusul

atunci banuiesc ca el are un Android mai vechi si aplicatia nu isi mai face update, alta explicatie nu am

iar tu, daca vrei albastru ala, poti sa fortezi o versiune de aplicatie mai veche, insa nu prea recomand, inseamna sa o cauti ca apk pe google si apoi sa iei aplicatia de pe un site care NU e oficial si poate fi teapa, virusi, etc.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Bizon95):

Ehh ma obisnuiesc eu laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

winking

| Yurisa a răspuns:

Cum adica alb? laughing Pune un link la un screenshot

| Irinelp a răspuns:

Încearcă să reinitializezi mai întâi telefonul și după aceea reactualizeaza Facebook ul.