| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

De ce merg trimise de pe un telefon pe celalalt prin Bluetooth maxim 30 de elemente(fisiere poze videoclipuri?). Si nu merg toate trimise dintr-o data!?

3 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

Când se trimit mai multe fișiere, se crează o coadă. Dacă ești la mate info, știi ce înseamnă.
Coada aia are un număr maxim de elemente. În cazul tău, să zicem 30. Dacă numărul de elemente actuale a cozii îl depășește pe 30, ea se blochează, deci similar și cu fișierele trimise prin bluetooth.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Feri5):

Legat de matematica. Am fost de nota 5

| Frank51 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Notele nu reflectă inteligența. 5ul tău reflectă doar dezinteres și lene.