| Amarinei_Narcis_1990 a întrebat:

De ce mi s-a blocat display-ul la telefon.Am cod si cand sa apas pe 0 nu ma lasa si imi pune semnul ok si nu se deblocheaza

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Si mie mi s-a blocat doar ca pe Huawei, si butonul home de pe ecran, l-am repornit si a mers. Dar din pacate nu stiu daca la tine poti sa il repornesti. Poate daca il intori orizontal, daca pui optiunea rotire automata daca nu ai, din bara de date, si daca ti se roteste codul.

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Vezi poate s-a decalibrat telefonul, ce model ai?