| Constantin_Constantin_Adrian_1976 a întrebat:

De ce mi se descarcă bateria atît de repede? Am tel xiomi redmi note 8 pro.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât de repede?

| zilog a răspuns:

Poate ca ai comentat atrâmb la telefon
si ai folosit cuvinte impotriva vaccinarii
iar acum te asculta oamenii tot timpul sa vada daca nu cumva esti unul dintre cei care vrei sa le strici profiturile

sau cine stie ce glume deplasate tâmpite sah cuvinte periculoase ai folosit si acum sa declansat monitorizarea ta

stai linistit este setata sa se opreasca la 7 luni exact

o sa isi revina daca nu mai folosesti cuvinte deplasate nici in glum

daca nu o sa mai ai prieteni dubiosi...

| UserRo10 a răspuns:

Nu ai precizat timpul. Daca se opreste instant ce l-ai scos de la incarcat schimba incarcatorul si cablul.
Daca nu vezi ce aplicatii mananca baterie pe fundal si sterge-le

| S417 a răspuns:

Inchide telefonul', acum!

| Waldemar a răspuns:

Încearcă să-i dai un reset