| titicristina21 a întrebat:

De ce mi se descarca telefonul asa repede? Se infierbanta daca stau mai mult pe el si daca nu-l dau pe economisirea bateriei intr-o ora e gol. De ce? Apropo modelul e Allview p5 magic.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun dar Allview sunt printre cele mai slabe ca durata a bateriei.Nu ai ce-i face.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te-ai jucat pe el cand era in priza?

| Intruder19 a răspuns:

Allview stau foarte prost cu bateria, nu prea ai ce face, doar sa il schimbi.

| titicristina21 explică (pentru Intruder19):

Asta el al 3 lea telefon deja

| LonelyLoner92 a răspuns:

Schimba-i bateria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum il folosesti, raman prea multe aplicatii care solicita procesorul si prin urmare si bateria. Trebuie sa renunti la cele care merg in continu, si culmea, nici nu ai nevoie de ele! Uite aici cum sa faci http://debarbati.ro/......-faci.html

| Roxin a răspuns:

Buna!

Pai simplu happy Pentru ca e un Allview.
Calitate mai slaba nu cred ca am mai intalnit la un telefon.

Schimba-l, sfatul meu.

O zi frumoasa!

| UnAdrian a răspuns:

Daca bateria tine doar o ora si se si incinge cand e la incarcat iti sugerez sa il trimiti in service, la garantie, posibil sa aiba o problema hardware.