| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se încălzește telefonul mai tare când utilizez și am datele mobile activate?

4 răspunsuri:
| AlexSS1 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, este normal sa se incalzeasca atunci cand il folosesti la soare sau intr-un mediu unde este foarte cald.

| POLINOM a răspuns:

Pentru ca atunci cand ai netul pornit, logic procesorul telefonului este mai folosit.

| Anonima610 a răspuns:

Pai s-ar putea de la supra solicitare procesorul sa nu mai facă față ca la început.
Sfat
Daca se încălzește nu l pune la rece, îți vor apărea niste pete galbene in unele zone ale ecranului