| AvalohAlyn a întrebat:

De ce mi se întrerupe des Youtube-ul? Înainte nu se întrerupea așa des și aveam același telefon care e destul de performant, acum la fiecare filmuleț mi se întrerupe des, de vreo 3 săpt.Nu știu care ar putea fi cauza.Si faza e că unele filmulețe merg și altele nu, cele mai multe se întrerup dar unele filmulețe merg mai bine.Ce sa fac sa meargă și să nu se mai întrerupă?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

O cauză ar putea fi căderile de semnal.

| AvalohAlyn explică (pentru Celcestietot):

Pai și cum pot remedia aceasta problema? Mersi.

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ai putea :

- sa te duci intr-o zona cu semnal
- sa te conectezi prin wi-fi pentru o conexiune mai rapida

Daca tot ti se intrerupe YT asa de mult ai putea incerca sa il actualizezi in caz ca nu ai facut-o.

Cu placerewinking!