| ANDREYandrey1 a întrebat:

De ce mi se restarteaza din senin telefonul(Samsung galaxy i9000),de multe ori trebuie sa ii dau eu restart ca mi se blocheaza.ajutati-ma. funda

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

E un bug intalnit la majoritatea smartphone-urilor Samsung happy Eu detin un i9001 si tot la fel a facut cam o saptamana. Cel mai sigur dai un factory reset sau un update de la kies (in cazul in care nu ai ultima versiune)
Bafta!

2 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Am si eu tot la fel poate ai luat virusi cand ai descarcat o aplicatie malitioasa in cel mai rau caz l-ai virusat fai un factory data reset

| TheLordOfCool a răspuns:

Pot fi mai multe cauze... poate sa fie fiindca ti se misca cartela SIM sau poate sa fie de la baterie...Iti recomand sa ii faci o resoftare, sa ii pui o husa de spate si daca tot nu rezolvi problema, du-l in service.
Sper ca te-am ajutat, funda? puppy dog eyes