| razvangabriel96 a întrebat:

De ce mi se restarteaza singur telefonul Samsung Galaxy Chat? Ce are? o face de 10-20 de ori pe zi.

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Are buguri... ca majoritatea telefoanelor cu android low-class.

Răspuns utilizator avertizat
| itsoft a răspuns:

Este din cauza de flash cu o resoftare rezovi problema telefonului.

| razvangabriel96 explică (pentru itsoft):

Resoftarea trebuie la service sau imi iasa si acasa?

| itsoft a răspuns (pentru razvangabriel96):

O poti face si acasa dar e mai complicat nitel asa ca la service te poti duce fara grija.

| Youth a răspuns:

Buna!
Face asta de cand l-ai achizitionat? Daca da, e un defect de fabrica.
Iti recomand sa il trimiti in service, ei o sa rezolve problema (desigur, asta daca mai ai telefonul in garantie). In cazul in care problema nu se va putea rezolva, vei primi un alt telefon.
Succes!