| Newqdi a întrebat:

De ce niciun telefon nu e in stare sa bata Samsungurile vârf de gamă la captura video și stabilizare?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Samsung este bătut chiar și de Huawei și de Xiaomi, nu știu de unde îți iei tu informațiile laughing

| NLS a răspuns:

Pe partea de stabilizare video, orice iPhone se descurca mai bine decât Samsung-ul echivalent (din aceeași generație).

La fotografie însă, Samsung sunt înaintea lor, si la rândul lor, aceștia sunt detronati de Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony sunt peste Samsung si iphone, mai ales asta ultimul. Cine a folosit Sony stie ce vorbesc.