| aAlexB a întrebat:

De ce nu functioneaza sunetul la telefon? Inainte l-am izbit putin, e posibil sa se fi rupt un fir sau?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

In ce circumstante l-ai izbit, cu ce a intrat in contact la impact si cat de puternic a fost impactul?
Sunetul a incetat sa functioneze imediat dupa ce l-ai lovit?

Pentru mine, de ce ai face asa ceva unui telefon? El e doar un dispozitiv electronic. Ca tu il pui sa faca ceva ce el nu poate si apoi tot tu te enervezi pe el, nu e vina lui. Si nu, loviturile nu-l ajuta.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai stricat difuzorul din telefon, de ce l ai izbit? Te a mușcat?laughing

| aAlexB explică (pentru CristiDinBucuresti):

Serios? tu nu ai izbit niciodata telefonul?

| cfrtobias a răspuns:

Pai noi de unde sa stim? poate trebuie reparat difuzor; prostia costa bani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aAlexB):

Ba dalaughing

| aAlexB explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai vezi happy

| aAlexB explică (pentru cfrtobias):

Pai nu stiu, poate a avut careva problema asta si...

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu are treaba, tu poti sa il izbesti de toti pereti, el va functiona ca scos din cutie!