| AnOnImUl321123 a întrebat:

De ce nu imi mai recunoaste telefonul cardul? Am un card de 4 GB si l-am bagat intr-ul telefon Samsung. Mergea totul ok si cand mi-a luat soramea cardul sa si-l puna la ea in telefon (Nokia asa 201) dupa aia am vrut sa il bag din nou la mine in telefon si nu il mai citea. Voiam sa il dau mamei ca si ea are tot telefon Samsung insa daca nu il citeste ce pot sa fac? Cam cat ar costa (in caz ca nu imi mai merge nici cum cardul de 4 GB) un card de 1 GB? Oricum maicamea vrea doar cateva melodii nu vrea altceva. Ce sa fac?
FUNDA

4 răspunsuri:
| Shrek32154 a răspuns:

Nu are legatura cardul. e de la telefon asa am facut si eu rolling on the floor prost ce sunt apasam pe un buton si sarea cardul... Dar in loc sa apas am bagat cutitul in el ca sa il scot si am dat firele peste cap si m-am facut cu un telefon FARA CARD happy

| untu a răspuns (pentru Shrek32154):

Da, poti sa-ti strici!

| untu a răspuns (pentru Shrek32154):

Poate ca nu l-ai pus bine sau nu l-ai fixat bine asa cum trebuie! Du-te la magazinul de unde l-ai cumparat si arata-i vanzatorului problema cu cardul, el va verifica telefonul cu cardul si o sa-ti spuna ce e de facut! ti-ar prinde bine si niste lamuriri din partea vanzatorului! Bafta!

| untu a răspuns (pentru untu):

Scuze,acest raspuns este pentru AnOnImUl321123, nu pentru MotanulDezbracat!