| Deeutza66 a întrebat:

De ce nu imi merge contul Orange? Apare incontinuu "Datele tale nu au putut fi actualizate. Te rugam sa incerci un nou login mai tarziu. ". Ce se intampla? Nu pot face nimic cu contul.

4 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Cineva iti foloseste contul, sau nu ai scris parola corect (ai scris-o in graba).

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Putem verifica noi situatia contului tau.Te rugam sa ne spui datele contului online (numar principal al contului sau adresa de mail cu care te-ai inregistrat). Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Deeutza66 explică (pentru OrangeHelper):

M-am inregistrat cu adresa : deea.lady98@yahoo.com

| Camelia_Georgiana_Popa_1994 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Puteti sa ma ajuntati si pe mine? am aceeasi problema, nu imi merge contul.