| Rallu2412 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta prin cablu de date de pe un telefon Samsung galaxy s2 la laptop...Tin sa mentionez ca mi se aude si in laptop dar si in telefon acel bing.

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Poate nu iti ia driverul!
Cauta driverul corespunzator al telefonului tau pe site-ul producatorului.

| Rallu2412 explică (pentru MskDesign):

Si oare ma poti ajuta sa il gasesc?

| Rallu2412 explică (pentru MskDesign):

File:///C:/Users/Adi/Desktop/Untitled.png am instalat si tot nu merge...imi arata asa.

| Rallu2412 explică (pentru MskDesign):

Nici asa nu merge.dar in device manager imi apare triunghiul cu semnul exclamarii, iar cand conectez telefonul imi apare in dreapta USB device not recognized.