| titicristina21 a întrebat:

De ce nu-mi merge camera selfie o am pe telefon iar cand faceam poze imi aparea un semn care schimba camera normala cu selfie si acum nu mai e si nu pot sa mai fac selfie ce sa fac?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul zic sa ii dai o resetare din fabrica de la setari de acolo.

| alexandrualind a răspuns:

Parerea meaeste ca are o eroare. Poate nu are telefonul tau. Daca are atunci dai resetare din fabricatie si daca nu are schimba telefonul sau du-l la reparat.