| nonimas a întrebat:

De ce nu`mi merge internetul pe telefon? am Sony Ericsson W595. am incercat sa umblu pe la setari dar degeaba..nu`mi merge nicicum. daca stiti ce trebuie sa-i fac HELP. FUNDA :*:*

Răspuns Câştigător
| felicss a răspuns:

Daca ai nr de Orange, iti trimit ei setarile pe telefon daca urmezi pasii astia de pe site :http://www.orange.ro/setari-telefoane/

| nonimas explică (pentru felicss):

Iti multumesc foarte mult :*:*:*:*:*:*:*:*

| felicss a răspuns (pentru nonimas):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Ai abonament sau cartela?

| antigoni a răspuns:

Vezi daca ai setarile potrivite pentru modelul telefonului tau. Nu ai spus in ce retea esti. Aceste setari trebuie sa le primesti de la providerul de telefonie mobila. In al doilea rand, trebuie sa ai wireless sau o optiune de internet activa.