| Nebunatyca69 a întrebat:

De ce nu-mi merge netul pe telefon? Imi zice Network error. DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| razvitzi a răspuns:

Ai optiune de internet? daca da verifica sa ai acces point configurat

| Nebunatyca69 explică (pentru razvitzi):

Da, am. dar nu merge, aseara a mers, acum numai merge

| razvitzi a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Poate ai epuizat internetul inclus happy

| Nebunatyca69 explică (pentru razvitzi):

Hmm. nu stiu. am intrat. pe roange. ro. am bagat nr meu de tel, mi-a dat msj cu setarile pentru internet si ar trebui sa mearga si nu merge... Acum cateva saptamani a mers.

| Mihai_George_1997 a răspuns:

Buna! sunt niste reguli care ar trebui sa le sti : 1-te uiti sa vezi daca ai optinunile de intrenet, 2- dai la 333 si vezi daca ai MB pentru internet ca sa poti naviga 3- miscate din locul in care esti, uneori semnalul este prea slab in casa si daca iesi undeva pe hol o sati vin semnal si incerci asa, Bafta :* Funda?

| Nebunatyca69 explică (pentru Mihai_George_1997):

Am mb multi. cateodata patesc sa nu-mi merarga dar nu stiu de ce. am optiunile de internet.

| Mihai_George_1997 a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Iti zic eu e de la semnal, depinde si de vreme, daca e innorat FUNDA?

| PavicsitsAlin a răspuns:

Buna, in primul rand poate nu ai destuli mega sau nu esti conectat la o retea de wi-fi.

| PavicsitsAlin a răspuns:

Verifica setarile telefonului la internet.