| idkmaplictisesc a întrebat:

De ce nu mi se mai trimit mesajele? Spre exemplu, daca acum dau un mesaj, peste câteva minute imi apare "mesaj netrimis" si cand il retrimit, abia atunci daca imi apare ca s-a trimis. Mentionez ca de curand a inceput să mi se intample asta. Dau funda la un raspuns concret

Răspuns Câştigător
| DangerPlayer a răspuns:

Cel mai posibil ai problema de semnal sau rețea iar în ultimul caz este posibil să ai probleme cu telefonul, un răspuns concret nu poate nimeni să îți dea, deoarece nu este un singur motiv