| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

De ce nu nu mai merge sa vizionez videoclipuri pe YouTube in format ecran complet?(pe mobil) [când întorc telefonul și dau să măresc imaginea pe ecran complet rămân doua benzi negre pe margini). De menționat ca am avut telefonul in service și mi l-au resoftat, iar de atunci nu mai pot viziona pe YouTube clipuri in acel format. Am in setări o obținute "Mod ecran complet " iar de acolo pot fa offf/in pentru fiecare aplicație, insa la YouTube este blocata pe off. Ceva idei?

1 răspuns:
| M2gd2R a răspuns:

Mi se întâmplă si mie la unele videoclipuri sa nu pot mari imaginea complet. Acum sincer, nu știu daca seteaza ceva creatorul de conținut sau e problema altundeva, dar la unele videoclipuri funcționează, la altele nu.