| Love79 a întrebat:

De ce nu pot desecarca facebookul pe telefonul Samsung Galaxy grand? Cand se instaleaza imi zice ca spatiul de stocare disponibil este insuficient, de ce? Ce pot face?

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, nu e logic? Nu mai ai memorie in telefon. Poti sa-ti iei un card de memorie, si sa instalezi aplicatia direct pe el. Sau ai mai putea dezinstala / sterge aplicatii, video-uri, poze, etc. ca sa-ti mai golesti din memorie in asa fel incat sa ti se finalizeze instalarea facebookului in mod corect.