| coconycol a întrebat:

De ce nu pot downloada facebook secret emoticons pe telefon android? As vrea ca semnele din chat sa le pot posta si la descrierea unei poze cat si la comentarii. Multumesc pentru raspuns. Funda

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca aveti android mai vechi de 4.3 nu aveti cum. daca aveti 4.3 sau mai nou su acele emoticoane integrate.
ce telefoane aveti? daca sunt din gama Samsung cele de top va pot ajuta cu un update de android.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| coconycol explică (pentru SasNetRomania):

Doar ce am cumparat telefonul. e Huawei Ascend Y300

| SasNetRomania a răspuns (pentru coconycol):

Slabe sanse daca era ascent p6 aveai.

| coconycol explică (pentru SasNetRomania):

Pfff sad

| Munnich_Madalina_1996 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu asta, am incercat de multe ori si in multe feluri dar nu merge, cred ca nu se poate. happyhappy