| Negrila_Ion_Catalin_1980 a întrebat:

De ce nu pot folosi magazin play numai cu wifi? Nu mai pot accesa contul google si automat magazin play sa downloadez jocuri, numai pe wifi.

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Inseamna ca ti-ai scos contul daca spune sa te loghezi. Te duci in setarile telefonului la "conturi", stergi contul tau de google de acolo, si dupa il bagi din nou.

| Negrila_Ion_Catalin_1980 explică (pentru Mirel4412):

Am incercat si tot asa face, de ce pe wifi merge contul

| Andrei200202 a răspuns:

Cand intri in magazin play in stanga sus ai 3 liniute, apeși acolo dupa te duci la setari iar apoi la "Preferințe pentru descărcarea aplicațiilor" și bifezi "Prin orice rețea"