| littleladybug a întrebat:

De ce nu pot suna sau primi apeluri pe telefonulmobil in strainatate desi am roamingul activat? ps. sunt in Vodafonehappy

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Persoana cu care vorbesti trebuie sa aiba si ea roamingul activat

| The3w0que3n a răspuns:

Daca suni din afara sau in afara iti ia si tie credit, si ei happy Daca dai mesaj, iti ia doar tie. poate nu ai tu credit sau ea.

| RaduBoss98 a răspuns:

Daca ai cartela, e posibil sa fi ramas fara credit, in general nu mi s-a ibtamplat sa nu imi mearga, si eu sunt in Vodafone.