| Anutzza3708 a întrebat:

De ce nu pot vedea ce am pe cardul de la telefon,pe calculator pot sa vad, dar pe telefon nu.Cum pot sa le vad si pe telefon?

4 răspunsuri:
| Cozon3 a răspuns:

Poate telefonul tau are o defectiune tehnica du-te la un centru specializat care repara telefoane si il rezolvi acolowinking

| dragosbogdan001 a răspuns:

Vezi ca telefonul este posibil sa nu suporte cardul. Scrie pe cartea lui tehnica cati GB poate avea cardul MAXIM. Daca trece de capacitatea lui poate si sa ia foc!

| schmoll a răspuns:

Eu am patit la fel cu un Samsung, nu citea telefonul mai mult de 50 de caractere, redenumeste fisierele de pe card sa nu aiba mai mult de 50 de caractere, nu zic ca e solutia buna, dar incearca la mine a mershappy

| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Ai windows phone? La windows phone nu exista file manager, si poti sa vezi doar pozele, muzica si unele documente de pe card.