| Crizzatu_Cristi_1978 a întrebat:

De ce nu se aprinde ledul cand tel este la Încărcare..sau pentru notificari?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul se incarca, nu ar trebui sa fie vreo problema, insa daca nu se incarca, recomand sa schimbi cablul de date ( banuiesc ca prin el alimentezi telefonul )

| Emilian24 a răspuns:

Pai depinde de firma telefo nului ar trebui sa te duci in setari si s-ar putea sa gasesti daca doresti sa ti se aprinda ledul de la telefon pentru anumite functii