| OnePiece a întrebat:

De ce nu se vând telefoane Xiaomi in oferta operatorilor gen Orange, Vodafone?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca nu sunt populare? ca organe si Vodafone nu au contract cu Xiaomi?

| Bogdan70001 a răspuns:

Desi telefoanele de la Xiaomi sunt extraordinare nu sunt vandute de Vodafone sau Orange pentru ca nu sunt populare.Adica ai vazut si tu la Vodafone se vand numai telefoane precum Samsung, Huawei, HTC-uri si Vodafone

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,pentru ca pe piata sun telefoane de top recunoscute gen :Samsung S8, Iphone 7, Huawei si normal ca tu ca patron iti permiti sa ai doa telefoane de top mondial nu si celelalte de exemplu nu am mai vazut pe piata Blackbarrry, ZTE, Microsoft sau Nokia Lumia care erau cele mai cautate. acum multi vor Iphone ..Samsung,Allview,Huawei! (sunt site-uri care vand Xiaomi -> de la Emag celebrul intermediar ) BFT!