| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

De ce Samsung are o camera foarte proasta pe selfie fata de Iphone? Totusi ii Samsung dar pur si simplu iti schimba fața in poza față de cum arăți

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu Samsung nu iphone produce camere, camerele sunt produce de alti, iar camera pe fata pe Samsung s7, 8,9 e super cool, in fapt uimitoare

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă mă uit în userimage, clar nu-i telefonul de vină.
Eşti sigur că ai cerut şi opinia unei oglinde mai de calitate?
Ca rezolvare: dragul meu, se poate ca camera pe spate să facă o clitate mai bună, de ce nu încerci cu ea?

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Man camera pe noile generati vorbesc de la s7 in sus sunt super ok

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Ştiu, şi eu am un J5 2017 cu 13M pe ambele camere şi totuşi, nu le folosesc pentru nimic.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru LPCTSTR):

Orice camera ar avea, poa tot urata ar iesi la mine

| Lioana a răspuns:

Daca afli motivul vei accepta mai usor dezavantajele telefonului? Daca nu-ti place Samsung ia-ti pur si simplu alta marca de telefon. Cine a zis ca Samsung e cel mai tare? Eu n-am avut niciodata telefon Samsung si am fost multumita de telefoanele mele.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

laughing incearca sa faci poza de la mai mult de 40-50 de cm si vezi rezultatul