| goldenbullet a întrebat:

De ce se aude incet cand vorbesc la telefon? Am Iphone 6, telefonul este nou. Volumul este dat la maxim dar nu se aude aproape deloc.

Răspuns Câştigător
| wizzkid a răspuns:

Aceeasi problema am
avut-o si eu, tot la 6, vzi ca ai "butonul" ala in stanga, porneste volumul, si nu da telefonul tare inainte sa suni, da-l
cand vorbesti la telefon, eu am facut asa si a mers

| goldenbullet explică (pentru wizzkid):

Volumul este pe general. In timpul convorbirii volumul este la maxim dar nu se aude mai nimic

4 răspunsuri:
| wizzkid a răspuns:

Pentru ca el are 2 feluri! volum si sonerie! ok atc fa asa :
inchide-l
apoi tine apasat butonul de pornire apoi apesi si butonul de pe mijloc si le ti apasareasa putin, iei mana de pe butonul de pornire iar apoi dupa cel de pe mijloc

| Cristian_Andrei_1995_iNxe a răspuns:

Ai reusit sa il faci? daca da...cum?

| Cristian_Andrei_1995_iNxe a răspuns:

Ai reusit sa rezolvi problema? Daca da...cum?