| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

De ce se face pata aia la s8? Gen aia de pe ecran nu ca il spargi asa se face cica a vandut un prieten s8 din cauza asta si varmiu as vrea sa imi trimita s8 ca imi place cum arata si cum merge, daca il pastrez nu o sa apara pata aia nu? Si din ce cauza apare? Dau funda

Răspuns Câştigător
| andreimpwr a răspuns:

Se face din cauza șocurilor, când îl scapi de exemplu sau când apeși foarte tare pe el. Din senin, dacă ai grija de el, îi pui o folie de sticla cât de cât calitativa, undeva la 50 de lei, nu are cum sa îți apăra astfel de pete.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

NU exista telefon cu pata, fara sa fi fost lovit
NU EXISTA... PUNCT!