| BsP a întrebat:

De ce se tot inchide si se deschide telefonul singur nu apuc decat sa il deblochez si se inchide dupa care se deschide singur! Este Samsung Galaxy S5! Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problema de soft. Mergi la service. Daca ai garantie nu te va costa nimic. La service autorizat vreau sa spun.

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut Bsp. Daca ai factura si mai este inca in garantie, foloseste-te de ea. Daca nu mai ai garantie incearca sa dai un hard reset din butoanele laterale.
Poate se remediaza problema.
Daca nu se remediaza incearca sa dai un soft cu kies. Daca nici asa nu se remediaza este posibil sa fie o problema hardware (flasul sa fie defect sau sa trebuiasca rescris cu jtag-ul.) Mai sunt cazuri in care ramane blocat butonul de power si atunci preia aleatoriu comanda de inchis/deschis.Dar asta se intampla de obicei cand telefonul porneste singur. Daca nu se remediaza cu nimic din ceea ce am enumerat mai sus du-te cu telefonul la un service gsm.
www.servicetelefoane.ro
Stima

| Beutz a răspuns:

Mergi la Service.E o problema cu softul.