| Mikiiy a întrebat:

De ce se trimit TikTok-urile sub formă de conversație și nu video-uri obișnuite, cum pot schimba asta?

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

"Cum să trimiteți videoclipuri pe Snapchat Snapchat este o rețea socială foarte populară pentru partajarea fotografiilor, dar o puteți utiliza și pentru a trimite videoclipuri scurte. Această aplicație vă permite să faceți schimb de videoclipuri de până la 10 secunde în lungime cu oricare dintre prietenii dvs. Snapchat. Videoclipurile se vor comporta ca și cum ar fi fotografii. Aceasta înseamnă că, după ce le vizualizați, acestea vor dispărea și că puteți adăuga filtre, etichete și alte efecte. De asemenea, puteți utiliza funcția Snapchat pentru a comunica cu prietenii prin apeluri video."

Sursă: https://ertare.com/......pchat.html