| Xenoverse a întrebat:

De ce telefoanele Samsung stau prost la capitolul baterie?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu Samsung fabrica bateri, pur simplu asa e, trebuie integrat mai multa energie intr o baterie sau sa consume mai putina energie, ceea ce sa si facut, cpu consuma mai putin, in viitor va consuma mai putin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate smartphone urile stau la fel de prost la capitolul baterie...

| Adry05 a răspuns:

Stau prost? Cred ca voiai sa zici Iphone

| AndreiWeisz a răspuns:

Iphone-ul sta la fel de rau. Ba chiar mai mult, se si stinge cand afara sunt temperaturi negative ffs.

| OnePiece a răspuns:

Samsung sta bine la baterie. Mai ales modelele J7 2016 si S8 Active. A5 2017 e si el ok, la fel si J7 2017 si On7 2016.

| Xenoverse explică (pentru OnePiece):

Da si atunci de ce mi se tot descarca bateria cand nu fac nimic pe el, am Samsung Galaxy A5 de vreo 2 luni.

| OnePiece a răspuns (pentru Xenoverse):

L-ai luat la mana a doua sau nou?

| Xenoverse explică (pentru OnePiece):

Nou de la magazinul altex.

| OnePiece a răspuns (pentru Xenoverse):

Banuiesc ca e A5 2017, nu?

| Xenoverse explică (pentru OnePiece):

Da din 2017 e.

| OnePiece a răspuns (pentru Xenoverse):

Pai si mie mi se descarca, e un lucru normal la toate telefoanele. intrebarea e cu cat ti se descarca. eu am Huawei P9 lite si se mai intampla ca a doua zi dupa ce il las in pace (si nu e la incarcat) sa-si piarda ceva din baterie dupa ce pun din nou mana pe el.

| venividivici2017 a răspuns:

Toate telefoanele stau prost la capitolul baterie.Mai mult de o zi nu duce nici un telefon.Depinde cate aplicatii ai instalate, cate aplicatii iti ruleaza in fundal, asta pe langa voce si text

| D3I3 a răspuns:

Eu nu vad asta, mama are un telefon Samsung destul de vechi cu baterie de 1700 si o tine destul de mult.

| Mada1920 a răspuns:

E parerea ta, eu consider ca telefoanele SAMSUNG sunt cele mai bune la capitolul baterie.

| NLS a răspuns (pentru Mada1920):

Inseamna ca nu ai pus mana in viata ta pe un Sony, (sau Huawei de top).

| Mada1920 a răspuns (pentru NLS):

Lasa ca ai pus tu mana, eu mi-am spus parerea si atat. Nu ma intereseaza privinta ta.

| addy200 a răspuns:

Toate telefoanele scoase recent au problema asta, dar toate!