| Nelu_Hanțig_1965 a întrebat:

De ce telefonul îmi arată, ui sistem oprit, și cum pot remedia, această problemă?

Răspuns Câştigător
| pqGro a răspuns:

Si eu am aceiasi problema, si totusi nu stiu inca ce are. Poti incerca sa il resetezi din fabrica. poti cauta pe Youtube tutoriale pentru a reseta telefonul tau (eu am s3 de exemplu ) Nu am incercat pana acum pentru ca nu as vrea sa pierd tot ce am pe el. Bafta!

2 răspunsuri:
| Popescu_George_1991_a4FF a răspuns:

O schimbare de soft va rezolva problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la noul launcher Google, dezinstaleaza-l si se va rezolva