| VibeTrix a întrebat:

De ce telefonul meu nu se poate conecta la internet? Si nu, nu e Nokia 1300

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai datele pornite? Sau Wi fi ul?

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Normal.

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Poate nu mai ai date sau ceva. Detaliaza happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Asa am patit si eu candva.
da-i acolo pe revino la setarile din fabricatie.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Femeie,ce tel e? Ca asa putem sa banuim si noi ca e ceva cu android, ios, windows.

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

IPhone 4s, si nu, nu-s femeie

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Da,incearca sa ii dai revenire la setari, dar vezi sa nu fie tel furat sau provenit din surse dubioase ca sa nu ramana blocat. Daca nu merge, eu zic sa dai o fuga la un service.Am avut un 3gs care nu se conecta nici sa il ***.Nu am avut ce sa ii fac decat la service.

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu e furat laughing Mersi.

| Nitunitu a răspuns (pentru VibeTrix):

Barbat?

| User9006 a răspuns:

Depinde ce internet:prin sim sau wifi?

| VibeTrix explică (pentru User9006):

Wifi. Dar pe laptop sau alte telefoane imi merge. Pe asta nu

| User9006 a răspuns:

Iphone-urine au avut mereu probleme pana la iph5.Ba se strica butonu home, antenele de semnal, cititorul de sim.Nu stiu ar trebui sa te duci la un service de telefoane sau pur si simplu ia-ti altul!

| VibeTrix explică (pentru User9006):

In fine, am rezolvat. Mersi oricum