| mihaeladulcikk a întrebat:

De ce telefonul meu se descarca repede...stand degeaba, ieri l-am scos de la incarcat la 12, iar acum are 35%, fara macar sa umblu la el.Iar cand il bag la incarcat se incalzeste foarte tare.E nou, nu are mai mult de o saptamana...E posibil si din cauza caldurii excesive sau asa sunt ele facute sa le incarci zilnic

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Inchide-l si lasa-l o noapte intreaga la incarcat. Fa asta de 3-4 ori. happy Si iti va tine bateria mai mult.