| Anaa939839393 a întrebat:

De ce telefonul meu se inchide.Am un Samsung A6 si ma uit pe el si deodata apare scrisul ala "SAMSUNG" si apoi se deschide, ca si cum i-as da repornire, totusi el nu se inchide de tot, apare deodata Samsung si telefonul e ca si repornit.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Foarte probabil bateria e pe "ducă"

| Catrice a răspuns:

Ori își da restart că nu îi place ceva, ori bateria e fu... înțelegi tu.

| NoName75 a răspuns:

Nu stiu
Si eu am pățit de câteva ori la J4 plus
Face des asa?

| Anaa939839393 explică (pentru NoName75):

Nu, sunt zile in care nu face deloc, si alte zile in care face de 2-3 ori/zi

| NoName75 a răspuns (pentru Anaa939839393):

E o problema de soft poate
La mai multe telefoane Samsung din 2018 a aparut problema asta
Acum la a21s nu am problema asta