| MgtfDinamo a întrebat:

De ce un Iphone 5 costa 3.500 de lei si un Samsung Galaxy S4 costa 3.000, daca Samsung Galaxy S4 este cel mai bun telefon din lume?
P.S: Stiu ca sunt doar 500 de lei diferenta dar chiar nu inteleg.
Funda!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Pentru ca sunt consumatori care prefera Apple si doar Apple, si alti consumatori care prefera sa dea mai putini bani pe un telefon mai performant. Preturile sunt mai mici decat cele spuse de tine oricum, vezi aici o comparatie intre telefoane si preturile dintre ele:

http://timez.ro/......e-preturi/

4 răspunsuri:
| XeVoNY a răspuns:

IPhone 5 sunt mai putine in Romania, si S4 gasesti prin orce magazin de Orange, Vodafone, Cosmote sau Germanos. Si IPhone 6 o sa fie cel mai bun telefon din lume, acum e S4.

| Mwha a răspuns:

Pentru ca cei de la Samsung nu exagereaza cu preturile!
P.S. Nu era Iphone-ul cel mai bun telefon?

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Sinceră să fiu nu înţeleg nici eu. Mie nu îmi place deloc Iphone-ul. Eu am un Samsung Galaxy S3 şi sunt foarte, foarte mulţumită de el.

Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat