| Arthiom a întrebat:

De ceva timp nu mai pot naviga pe internet de pe unul din telefoanele mele (LG optimus 430 dual sim). Adica, orice conexiune as folosi; retea de date mobila sau wifi, pe orice browser astept putin, imi apare bara aia albastra sus ca si cum s-ar incarca, dar se blocheaza cam pe la 25% sa zic asa, si dupa 1 minut imi apare mesajul "Webpage not found" sau "Of, nu mai merge". Inainte ca telefonul sa se comporte asa am dat resetare din fabrica, dar nu stiu sigur daca acest lucru a cauzat problemele sau este doar o coincidenta. Am nevoie de ajutor RAPID. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Poate ai umblat pe la setari, sau e de la retea. happy

| Arthiom explică (pentru j1NNNx):

Nu am facut nicio modificare dubioasa sau de care sa nu stiu ce face la setari, si nu cred ca este de la retea. Am incercat la mai multe retele wireles, la mine acasa, la niste prieteni, in total vreo 6-7 retele wireless si tot asa face.

| j1NNNx a răspuns (pentru Arthiom):

Du-te cu el de unde l-ai cumparat, si raporteaza-le problema daca zici ca nu ai umblat happy