| AnaMaria00005 a întrebat:

De ceva timp vreau sa-mi iau un telefon, ma gandeam la Samsung Galaxy S2, dar nu prea stiu ce sa fac. Pe Emag am vazut si Samsung galaxy S2 plus, si vreau sa stiu care este mai bun...sau daca telefonul in sine este bun. Va multumesc.

1 răspuns:
| Anonymous2899 a răspuns:

Salut! Iti recomand S2; S2 plus are doar androidul mai nou.Asa ca ramane Samsung Galaxy S2 simplu.Telefoanele de la Samsung le poti folosi cu incredere pentru ca sunt foarte bune.winkingFunda?