| Florin122Cosmin a întrebat:

De ceva vreme imi bipăie telefonul la fiecare 15 min mai mult sau mai puțin cu toate ca am verificat aplicatiile si notificarile, acesta bipăie si nu stiu de ce, ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la servis si ei vor dezactiva acel sunet, ca sigur tu numai stii unde ai umblat.

| anonimg a răspuns:

Probabil ai setat ca aplicațiile să se actualizeze singure prin wifi sau datele mobile.
Atunci când bipăie, accesează meniul rapid (este acela care apare când tragi cu degetul de sus în jos). Atunci vei vedea despre ce este vorba.