| anonima38 a întrebat:

De cirand mi-am luat un telefon, nu este din tara si nu imi merge camera foto. Imi spune ca nu se poate conecta la camera foto si nu inteleg de ce. Nu functioneaza nici lanterna.

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce marca de telefon ai? Daca ai NOKIA 108, la camere foto nu se poate contacta pentru ca trebuie introdusa o cartele de memorie de tip SD-4GB,iar despre lanterna sa apesi de la butonul mare si sa apesi de doua ori de sus sau apasa butonul de la stanga si apasa SALT LA... si vedeti meniul si apasati la ACTIVARE LANTERNA si apasa OK!

| Λndrei a răspuns:

Spuneți tipul telefonului, că nu visăm noi modelul și răspunsul.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai dai un resoft, si daca tot nu merge te duci la service.

| ciordel a răspuns:

Incearca sa il inchizi si sa il deschizi, mie asa mi-a facut odata si i-am facut asa si dupa aceea mi-a mers OK!

| anonima38 explică:

Curand*