| RazvyGamingHD a întrebat:

De curand am achizitionat un Samsung Galaxy ACE 3, si am observat ca nu se incarca! Il las la incarcat si zice ca e 100%, iar daca am deconectat incarcatorul apare 99%! Si daca il las 3 min se descarca la 93%(ex.). Oare trebuie formatata bateria? Sau sa-i fac setari la ecran sau...ce? Ecranul consuma mult, 48% dar nu pot sa-i fac alte setari pentru. ca asa imi place! Sfaturi?

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Daca e nou nu poti decat sa-l duci la garantie.

Acumulatorii li-ion / li-polymer din zilele noastre nu se formateaza.