| Fufletu a întrebat:

De curand am primit un Iphone 4 si am o problema la el. Telefonul l-am primit de la matusa mea care si-a uitat parola la iCloud. Mi-a facut mie un cont al meu dar cand incercam sa descarc ceva de pe App Store imi cera parola de la contul cel vechi al matusi. Cum as puta sa-l sterg contul matusi mele sau macar sa pun contul meu ca si cont principal?

1 răspuns:
| RazvanXD21 a răspuns:

Intri in AppStore>Featured>dai in jos la maxim si o sa apăra AppleID:..., apeși pe aia si dai si dai Sign Out