| MarioToma123 a întrebat:

De curand m-am gandit sa imi iau un Sony xperia M..Si nu stiu, sa mi-l iau sau nu? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Sony sunt o marca de telefoane slaba, îți recomand un Samsung, la mine aproape tot neamul are acesta marca de telefon. Este cel mai bun și pe primul loc.
Îți recomand un s3, vei fi foarte mulțumit, de Sony poți uita.
Adică nu merita, am văzut telefonul și e slăbuț...
Funda?

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand Sony Xperia M2 http://bit.ly/1oYnHIK

| Figgernaggot a răspuns:

1 gb de ram e foarte putin. Daca ai de gand sa umbli des pe telefon, iti recomand un telefon cu cel putin 2 gb de ram, pentru ca altfel o sa-ti sacadeze si o sa ti se blocheze si doar o sa te enervezi.