| Awwwww a întrebat:

De curand mi-am cumparat un card de memorie de 16GB, dar cand vreau sa instalez un joc nu ma lasa pentru ca spune ca nu exista spatiu disponibil. Doar am dat la setari ca aplicatiile sa se duca in card.

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

O parte din joc se instalează pe memoria interna, chiar daca ai dat tu sa se instaleze pe card. Mai scoate si tu ce nu ai nevoie

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sunt unele aplicatii sau jocuri care nu pot fi rulate de pe sd card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie reformatat intai si dupa merge

| Xpressurself a răspuns:

Se poate sa nu fie bun cardul. si eu am patit asa. se strica cand nu te astepti.
incearca sa-l formatezi. acum sa fiu sincer nu stiu daca poate fi formatat

| Dzeko7 a răspuns:

Poate ca telefonul nu citeste cardul.Incearca pe telefonul unui prieten.

| Salluty a răspuns:

Purec are dreptate.