| kjkpyn a întrebat:

De curand mi-am luat un tel. not 3 la mana a doua si de cand i-am bagat cartela, daca nu umblu 10 minute pe el imi apare cartela sim este blocata si trebuie sa-i dau repornire telefonului si sa bag codul pin, apoi merge. Vreau sa-mi spuna cineva de ce face asta si cum sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| AlunUk a răspuns:

Poate este codat, eu zic sa vorbesti cu persoana de la care ai luat telefonul si sa-i spui de problema asta
e posibil sa-ti fi luat teapa

| cfrtobias a răspuns (pentru AlunUk):

Pai de era codat nu o fi mereu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa se intampla cand iti iei telefon la mana a doua.

| Andreeush a răspuns:

Du-te cu el la o clinică gsm și vezi ce îți zic cei de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se intampla cand iti iei la SH, ori e bun ori nu