| anonim66231 a întrebat:

De curand mi-am spart telefonul', si nu stiu cum mi s-a ars display-ul dar totusi mai pot raspunde la el, sau sa sun daca nimeresc cu degetu' pe acolo laughing si nu stiu as vrea o aplicatie care sa conectez, ca spre exemplu, cablul USB la computer si sa se vada ce umblu pe el, sau sa umblu de pe calculator pe el, nu stiu. va rog ajutati-ma cu un program de genul, pana imi iau un telf bun, macar sa-l folosesc pe asta asa, merci anticipat! happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai altă soluţie decât să SCHIMBI display-ul sad

Toate cele bune!

| Horvat_Andreeas_1995 a răspuns:

Salut! Poți incerca TeamViewer sau Mobizen dar ambele trebuie instalate si pc si pe Android! Mai bine ti-ai schimba ecranul sau ti-ai lua un telefon nou! Daca iți este de folos informatia mea, te rog ajuta-ma cu un like : https://www.facebook.com/worldofgames213! Salut!

| anonim66231 explică (pentru Horvat_Andreeas_1995):

Mentiobez ca nu pot umbla pe el, ceea ce e si evident de vreme ce am spus ca nu se vede.