| BadAngel3 a întrebat:

De la un timp am probleme cu telefonul. Minore as spune eu.Acum cateva zile, cand voiam sa imi deschid telefonul, ecranul se facea alb pentru o secunda, bateria se descarca mai repede si se incarca mai greu decat de obicei. Odata mi s-a descarcat de tot. L-am bagat la incarcat si scria ca este incarcat doar 34%. Cand incerc sa adaug muzica in playlist imi spune ca memoria este plina, iar uneori merge sa o fac.Ce ar putea fii?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde in ce conditii l-ai tinut. O simpla resetare din fabrica ar trebui sa arate daca e tot asa. Daca da, atunci... altul laughing

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

De când ai telefonul? Poate fi vorba de uzura, după un timp telefonul se degradează.

| BadAngel3 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Nu il am de foarte mult timp.
Nu are nici macar un an.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Dai un restart normal butonul of/on.
-Pentru memorie ori iei un card de memorie ori ștergi din telefon.
Depinde și de telefon sunt telefoane care rezista un an și Cum ai grija de el.
Dacă l-ai forțat la incarcat, etc.bafta.

| Mickey2000 a răspuns:

Poate l-ai stricat! Problema e ca nu te duce capu, ca sa fie bine telefonul trebuie sa faci tu un control la psiholog sau la un doctor specialist pentru oameni cu probleme la cap! Dupa poate înveți si cu telefonul dar nu ai cum atunci cand ai probleme mari la cap!

| BadAngel3 explică (pentru Mickey2000):

Nici sa te exprimi nu ai habar. Ai folosit aceleasi cuvinte de atatea ori, incat te zgarie pe retina.

| Mickey2000 a răspuns:

Altceva mai ai de zis? laughing