| Giula a întrebat:

De la un timp nu mai pot descarca aplicatii din Play Store, imi spune ca aplicatia,, Play Store has stoped,, insa nu stiu de ce, acum nu mai pot sa intru in Play Store deoarece se inchide, am incercat sa fac si eu niste setari insa nimic, ce setari ar trebuie sau ce ar trebui sa fac ca sa meraga din nou? Astept un raspuns, dau FUNDA!
PS: eu am Android 4.1.1 Jelly Bean.

Răspuns Câştigător
| Rager a răspuns:

Reviono la setarile din fabrica, dupa asta s-ar putea sa-ti mearga.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate are nevoie de actualizare.Play Store.