Întrebare recomandată | Dvxy97rulov a întrebat:

De o jumatate de ora nu mai am semnal deloc la telefon. A picat brusc, cand vorbeam. Am incercat sa scot cartela, bateria, dar nimic. In zona in care sunt am normal semnal. Va rog raspunsuri urgenteeee. Funda. Scuzati categ! (am Nokia)

Răspuns Câştigător
| alexandruth a răspuns:

Poate fi de la telefon sau s-a ars cartela... happy

| Dvxy97rulov explică (pentru alexandruth):

Da, s-a ars cartela. Daca imi dadeai raspunsul acum 2 zile, ce bine era.

| alexandruth a răspuns (pentru Dvxy97rulov):

Nu m-am uitat la data, vroiam sa te ajut. happy

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Mie mi s-au stricat 4 telefoane la fel, a cazut semnalul si asa au ramas sad Nu am idee ce ar putea fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e categoria "Dragoste si Sex" are vreo legatura cu telefonul? Posteaza la Categoria Telefonie

| Dvxy97rulov explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca imi cer scuze pentru categorie!

| Assu53 a răspuns:

Sa nu se fi demagnetiat cartela...

| MihaiEddy93 a răspuns:

Fie s-a ars cartela SIM, fie trebuie resoftat telefonul. Ia o alta cartela sim si introdu-o in telefon. Daca vei avea semnal, sigur e devina cartela ta.